GETXO SASKIBALOI TALDEA

Buscar

2016-2017ko taldeak. Emakumezko taldeak

Equipos 2016-2017. Equipos femeninos

 


2ª NACIONAL

4 Leire Valladares
6 Ibone Urrutia
7 Sara Roca
8 Uxue Menéndez
9 Naiara Schmitt
10 Sofía Huertas
11 Leire Erdozaín
12 Iraia Beldarraín
13 Maider Beldarraín
14 Garazi Friera
15 Ainhoa Ugarte
16 Ángela Esteban

Entrenador: Fran García
Entrenador: David Sáiz


SENIOR 2ª

4 Arrate Ugarte
5. Nagore Bovedilla
7 Ane Ortiz De Zárate
8 Ane Akarregi
9 Alicia Zubeldia
10 Maialen Valencia
12 Joana Arri
13 María Aguirre
15 Manuela Cortina
16 Iranzu Ibarra
17 Irene Loza
18 Mónica Hernández

Entrenador: Josu Salvador
Entrenador: Adrián Velasco


JUNIOR ESPECIAL

5 Nerea González de Langarica
8 Eukene Azpitarte
10 Sara Pérez
11 Alazne Lopategi
12 Ariane García
13 Ane Gallo
14 Leire Santamaría
17 Julene García
18 Olatz Zuazo
30 Ane Pedrosa
23 Ainhoa Sarralde

Entrenador: Alberto Lodeiro

JUNIOR 2ª

 

 

4 Maialen Atxalandabaso
5 Ainhoa Arana
6 Laura Mateo
7 Ane Martínez
9 Ainhoa Elorriaga
10 Aintzane Plaza
12 Nora Izquierdo
14 Izaro Bilbao
15 Itsaso Reina
16. Maialen Ramos
21. Jone Nieto
99. Ainhize De Saracho

Entrenador: Imanol Villafruela

 


 

JUNIOR ESCOLAR

 

4 Laura de la Peña
5 Nerea Ugarte
6 Oihana Lizundia
7 Maider Jaio
9 Mariñe Leal
10 Maddi Goenaga
11 Maitane Diez
12 Begoña Egaña
13 Gizane Ferrer
17 June Garrastatxu
20 Alba Garrido
25 Jone Esteibarlanda

Entrenador: Josu Salvador
Entrenador: Adrián Velasco

 


CADETE ESPECIAL

 

6 Paula Bilbao
8 June Palacio
9 Luca Alayo
11 Jone Etxegia
12 Leire Uriarte
13 June Urrutia
16 June Cortizas
18 Nerea Martín
23 Oihana García
24 Goiuri Cuadra

Entrenador: Erlantz Pazos

CADETE 1ª GETXO SASKI

6 Maddi Ortueta
7 Olaia Ruizpóveda
8 Patricia Laucirica
9 Ane Arteche
10 Alejandra Fernández
11 Ibone Arketa
12 Leire Arri
13 Maddi Gallastegi
15 Itziar Ortega
17 Nagore Landeta

Entrenador: Markel Berrojalbiz


CADETE 1ª SASKI GETXO

6. Izaro Luengo
7. Ane Villa
8. Leire Garrido
11. Lucía Benito
13. Erika Angulo
14. Ainara Hoyos
17. Haizea Alejo
18. Zuriñe Egia
22. Naia Torres
24. Sara Francia
77. Ixone Landeta

Entrenador: Naiara Schmitt
Entrenador: Sara Roca


INFANTIL RENDIMIENTO

4 Oihane Páez
5 Mirari Atxalandabaso
6 Kathe Pérez
7 Oihane Sainz
8 Lucía Saenz de Ugarte
9 Olalla Aguado
10 Enara Beraza
11 Naroa Sanz
12 Loinaz Plazaola
13 Maialen De Miguel
17 Olatz Rodríguez
19 Leire Urkizo
39 Lucía Gondra

Entrenador: David Saiz


INFANTIL PARTICIPACIÓN

2 Adriana Roncal
12 Adriana Rekagorri
13 Itxaso Calvo de Ariño
14 Bea Orallo
15 Marta Francia
16 Lucía Algorta
18 Uxue Garay
19 Nera Pajares
21 Charlotte Bilbao
23 Haizea Fernández
26 Naia Arredondo
27 Libe García
29 Olatz Gómez
37 June Gallastegui
Camila Meneses

Entrenadora: Marta Angulo
Entrenador: Julen Arregi


MINI "A"

5 Janire San Miguel
8 Inés Madrid
9 Sara Artetxe
10 Iradi Mardaras
15 Nahia Fresno
19 Maider Díez
23 Elaia Cuadra
24 Aitana López
31 Haizeder de Miguel
45 Amaiur García

Entrenadora: Marta Angulo
Entrenadora: Janire Alonso


MINI "B"



12 Nerea Landa
13 Marta Barreriro
14 Irati Fernández
15 Naia Concha
16 Mirta Salinas
17 Maider Sáiz
18 Karen Saenz de Ugarte
20 Maddi  Gonzalez
25 Ainara Villegas
26 Uxue Etxebarria
29 Raquel Mendia

Entrenadora: Mónica Hernández
Entrenadora: Ane Ortiz de Zárate


MINI "D"


2 Teresa Zuberogoitia
4 Enara Bilbao
5 Ane Mateo
7 Fiorela Rodriguez
8 Adriana Zuberogoitia
9 Klea Cirarda

10 Isabel De La Quiintana
13 Nora Lobato
18 Amale Alday
31 Alazne Alonso
33 Marina Zuloaga

Entrenadora: Mónica Hernández
Entrenadora: Ane Ortiz de Zárate