GETXO SASKIBALOI TALDEA

Buscar

2016-2017ko taldeak. Gizonezko taldeak

Equipos 2016-2017. Equipos masculinos

 


1ª NACIONAL

4 Markel Berrojalbiz
5 Gorka Diego
7 Gaizka Tellitu
8 Rubén Arteaga
9 Iñigo Lekunberri
10 Xabier Azpitarte
11 Aritz Gastaminza
12 Iván Hellín
13 Unai Iglesias
14 Ander Fernández
15 Jon Garrastatxu
35 Eneko Muñoz

Entrenador: Imanol Pera
Ayudante: Alberto Lodeiro


SENIOR ESPECIAL

6 Miguel Pérez de Laborda
7 Javier García Choya
8 Gorka Alapont
9 Mikel Gutiérrez
10 Xabier Azpitarte
12 Aitor Garatea
13 Igor Irribarren
15 Jon Garrastatxu
16 Alexander Deusto
32 Joseba García
35 Unai Salazar
41 Mikel Fernández
94 Erlantz Pazos

Entrenador: Carlos Sergio


JUNIOR LIGA VASCA ZIORKONTROL

5 David de los Bueis
6 Gorka Badillo
7 Gonzalo Rey
9 Gabriel García
11 Aitor Domingo
12 Daniel Pérez
13 Alex Santamaría
14 Alex Peral
16 Ibón Martínez
18 Pablo Rojo
23 Unai Alapont
34 Asier Leanizbarrutia

Entrenador: Prisco Fernández
Delegado: Ander Fernández

JUNIOR 1ª

 

 

00 Urtzi Pazos
4 Aitor Paez
6 Gaizka García
10 Ander Contreras
11 Kimetz González
12 Gorka Virto
14 Jon Fernández
17 Mikel Lanza
18 Pablo Rojo
20 Iker Pérez
21 Inazio Landa
24 Gonzalo Madrid (cadete)

Entrenador: David Fernández
Ayudante: Fernando Jimeno

 


 

CADETE ESPECIAL

 

4 Iñigo Bringas
6 Kelian Bilbao
7 Cristián Sisón
9 Markel Fariña
11 Javier Muro
12 Tomás Martínez
15 Alex Puigcorbo
16 Mikel Solaguren
17 Pablo Miguel
23 Jokin Zapirain
24 Gonzalo Madrid
32 Eduardo Fernández
33 Alex Villanueva

Entrenador: Antonio Río
Delegado: Vicente Santirso


INFANTIL RENDIMIENTO

0 Juan Sergio
3 Gorka Etxebarria
7 Aimar Hernández
11 Eneko Suso
17 Afira Ulibarri
20 Aitor Santos
23 Anartz Duandikoetxea
24 Mikel Villanueva
31 Igor López
33 Lander Albizuri
44 Iñigo Dueñas
98 Eduardo Carriegas
99 Tello Puig

Entrenador: Carlos Sergio
Entrenador: Txutxo Sanz


INFANTIL PARTICIPACIÓN

4 Beñat Herrera
5 Jon Bas
7 Pelayo Fernández
8 Asier Solaguren
9 Alex Urrutia
11 Gorka Ferrer
12 Aritz Concha
22 Miguel Del Val
14 Jon García Galdeano
17 Gorka Ramos
21 Ugaitz Pérez
23 Andy Terceros

Entrenador: Gorka Alapont
Entrenador: Aitor Irureta


MINI "A"

5 Iñigo De la Fuente
6 Jon Santillán
7  Oihan Aranzamendi

14 Alejandro Mahillo
18 Felipe Tu Lin
19 Imanol Donoso
19 Luis Daniel Garcés
20 José Luis Cinta
23 Mikel Trapaga
31 Iker Galilea
35 Oihan Pérez
Gabriel Hermosilla

Entrenador: Mikel Fernández


MINI "B"

4 Iñigo Saralegi
7 Urko Alday
10 Eneko Martínez
11 Aritz Alegría
17 Gonzalo Sergio
18 Jaime Fernández
23 Iker Soria
25 Gonzalo Yela
27 Iker Aranaga
30 Guillermo Bravo

Entrenadora: Covadonga Goyenaga


PREMINI

3 Izei Perez
8 Ibai Perez
13 Leonardo Vlad
14 Markel Molina
18 Asier Fernandez
24 Victor Luis Oros
29 Christian Sanchez
45 Daniel Periañez
93 Iker Fernandez

Entrenadora: Ane Akarregi
Entrenadora: Arrate Ugarte