GETXO SASKIBALOI TALDEA

Buscar

2014-2015ko taldeak. Gizonezko taldeak

Equipos 2014-2015. Equipos masculinos

 


1ª NACIONAL

4 Markel Berrojalbiz
5 Alaín Ikaza
6 Arkaitz Alkodori
7 Josu de la Vega
9 Alain Pradales
10 Xabier Vega
12 Eder Ortiz
13 Unai Iglesias
14 Ander Fernández
15 Joseba Adán
16 Miguel Aretxabaleta
17 Nacho Barrio

Entrenador: Alberto Gutiérrez
Ayudante: Erlantz Pazos
Delegado: Fernando Jimeno


SENIOR ESPECIAL

4 Miguel Pérez de Laborda
5 Txema Soria
7 Kerman Saitua
8 Gorka Alapont
9 Mikel Gutiérrez
10 Aitor Martínez
11 Eder Illanes
13 Igor Irribarren
14 Imanol Muñoz
15 Sabin Zarrandikoetxea
17 Marcos Ruiz
18 Andoni Sollano

Entrenador: Iker Añón


JUNIOR ESPECIAL

6 Ivan Mihajlovic
7 Iker Sedano
9 Jon Díez
10 Borja García
12 Adrián Lorca
13 Xabier Azpitarte
14 Mikel Fernández
15 Jon Garrastatxu
23 José Antonio Guerrero
26 Imanol Cozar
34 Iñigo Fernández

Entrenador: Prisco Fernández
Ayudante: Markel Berrojalbiz

CADETE LIGA VASCA

4 Gorka Vadillo
5 Unai Alapont
8 Asier Leanizbarrutia
10 Alex Katsikaris
11 Ibón Martínez
14 Alex Peral
16 Inazio Landa
18 Daniel Pérez
19 Joanes Atxa
10 Hugo Najera

Entrenador: Alberto Gutiérrez
Ayudante:
Erlantz Pazos

CADETE 1ª

4 Aitor Páez
7 Aitor D. Catubig
8 Julen Astorga
10 Ander Contreras
11 Kimetz González
12 Gorka Virto
15 Nacho Muñoyerro
16 Peio Elorduy
17 Mikel Lanza
20 Iker Pérez

Entrenador: José Luis de Miguel

CADETE 2ª

6 Mikel G. de Galdeano
7 Gonzalo Rey
8 Guzmán Franco
9 José Andrade
10 Xabier Díez
11 Gaizka García
13 Adrián Nieves
16 Sergio Ruiz
18 Pablo Rojo
19 Alvaro Coscolín

Entrenador:
Alfonso Montero
Ayudante: Adolfo Rey


PREINFANTIL

4 Jokin Zapirain
5 Aimar Boller
6 Kelian Bilbao
7 Cristian Sison
8 Alex Puigcorbe
9 Markel Fariña
10 Pablo Madariaga
11 Javi Muro
12 Tomás Martinez
13 Gaizka Azkargorta
14 Danel Zubeldia
15 Erik Rojas
16 Mikel Solaguren
17 Beñat Azkargorta

Entrenador:
Carlos Sergio
Ayudante: Aitor Paez


MINI "A"

5 Ander Barrenetxea
6 Tello Puig
7 Aimar Hernandez
8 Gorka Ramos
9 Juan Sergio
10 Gorka Lijo
11 Iñigo Akesolo
12 Jon Lijo
14 Jon Garcia de Galdeano
16 Gorka Bilbao
17 Afira Uribarri

Entrenador: Erlanz Pazos
Entrenador: Xabier Azpitarte


MINI "B"

5 Iñigo de la Fuente
6 Jon Santillán
7 Oihan Arzamendi
8 Asier Solaguren
9 Alex Urrutia
10 Eneko Martínez
11 Gorka Ferrer
12 Aritz Concha
14 Alejandro Mahillo
19 Imanol Donoso

Entrenadora: Loiola Pacios