GETXO SASKIBALOI TALDEA

Buscar

2012-2013ko taldeak. Gizonezko taldeak

Equipos 2012-2013. Equipos masculinos


- EGUNERATZEKE DAGO --- PENDIENTE DE ACTUALIZAR -


Lotura zuzena argazkiekin --- Enlace directo a las fotografías


AUTONÓMICA

5 Garikoitz Camiruaga
6 Adrián Requena
7 Josu De la Vega
8 Iker Calvo
9 Xabier Vega
10 Guillermo López
11 Eder Illanes
12 Juan Rebollo
14 Jon Álava
15 Mikel Neira

Entrenador: Carlos Sergio
Ayudante: Eduardo Molinero
Preparador Físico: Borja Lorenzo
Delegado: Jose María Albizuri


SENIOR ROMOKO EZKORAK

5 Txema Soria
6 Jon Herrero
7 Edu Enciso
8 Edu Palau
9 Javi Alvarez
10 Jon Ander Sagarduy
11 Marcos Ruiz
12 Dani Gómez
13 Sergio González
14 Asier Blasco
15 Jokin Rodríguez
17 Unai Alvarez
18 Iñigo Aperribai

Entrenador: Marcos Gorostiza
Ayudante: Pedro Blázquez


SENIOR 2ª U23

5 Borja Garrastatxu
6 Erlantz Pazos
7 Oscar Goikoetxea
8 Ander Santiago
9 Aitor Erdozain
10 Ander Casado
11 Josu Casado
12 Aitor Hormaetxea
13 Igor Iribarren
14 Ander Fernández
16 Asier Ruiz
17 Markel Berrojalbiz
18 Andoni Sollano

Entrenador: Alfredo Valladares


JUNIOR ESP

4 Miguel Pérez de Laborda (Junior 2ª)
6 Jon Barrenetxea
7 Kerman Saitua
8 Gorka Alapont
9 Mikel Gutiérrez
10 Aitor Martínez
11 Mikel García (Junior 2ª)
12 Aitor Muñoyerro (Junior 2ª)
14 Ander Fernández
15 Aitor Griveau
16 Jon Barrenetxe
17 Miguel Aretxabaleta

Entrenador: Prisco Fernández
Delegado: Aitor Alapont


JUNIOR 2ª

PRÓXIMAMENTE


CADETE ESP

4 Adrian Aguado 
5 Iñigo Fernández 
6 Ivan Mihajlovic 
7 Iker Sedano 
8 Javier González de Langarica 
9 Iker Elorriaga
10 Jon Díez
12 Jon Garrastatxu 
13 Imanol Cozar 
14 Mikel Fernández
17 José Antonio Guerrero

Entrenador: Iñaki Sedano
Entrenador: Koldo Elorriaga


INFANTIL 99

4 Aitor Páez 
5 Unai Alapont 
8 Julen Astorga
9 Hugo A. Najera 
10 Ander Contreras 
11 Gabriel Garcia 
13 Gorka Virto Sarria
14 Alex Peral 
15 Ibon Martínez 
16 Peio Elorduy 
18 Daniel Pérez 
19 Joanes Atxa

Entrenador: Imanol Gómez


INFANTIL 99/00

4 Ignacio Lázaro
6 Eneko Elorduy
7 Nacho Muñoyerro
8 Pablo Arnal
10 Aitor Domingo
12 Kimetz Gonzáles
13 Uritz de Domingo
18 Mikel Mentxaka
20 Alonso De la Mata

Entrenador: Erlantz Pazos
Ayudante: Janire Alonso


PREINFANTIL 2000/2001

4 Diego Benavente
5 Asier Leanizbarrutia
6 Mikel Garcia de Galeano
7 Diego Villanueva
8 Guzmán Franco
9 Jose Andrade
10 Xabi Díez
11 Inazio Landa
12 Alex Katsikaris
13 Adrián Nieves
14 Paúl Merino
16 Sergio Ruíz
17 Mikel Lanza
18 Alain Duque
19 Alvaro Coscolín

Entrenador: Javier Lanza
Entrenador: Alfonso Montero


MINI 2002/2003

4 Marko Mihajlovic
5 Aimar Boller
6 Telmo Macias
7 Christian Sison
9 Juan Sergio
10 Pablo Madariaga
11 Javi Muro
12 Unai Barrueta
13 Gaizka Azkargorta
14 Andoni Salsidua
15 Erik Rojas
16 Mikel Solaguren
17 Beñat Azkargorta

Entrenador: Eneko Goitia
Ayudante: Fran García


PREMINI

5 Ander Barrenetxea
6 Manu Martín
7 Aimar Hernández
8 Kerman Moja
9 Andoni Abásolo
10 Gorka Lijo
12 Jon Lijo
13 Diego Einöder
14 Jon García de Galeano
15 Alex Puigcorbé

Entrenador: Fran García
Ayudante: Eneko Goitia