GETXO SASKIBALOI TALDEA

Buscar

2012-2013ko taldeak. Emakumezko taldeak

Equipos 2012-2013. Equipos femeninos


Lotura zuzena argazkiekin --- Enlace directo a las fotografías


1ª NACIONAL

5 Haizea Portillo
6 Idoia Ratón
7 Sheila Alaña
8 Uxue Urresti
9 Naiara Schmitt
10 Ana Mazo
12 Andrea Rebollo
13 Aitziber Arza
14 Marta Bueso
18 Carlota Infante

Entrenador: Miguel Angel Fernández
Ayudante: Rubén López


2ª NACIONAL

4 Esti Sendino
5 Sandra Lafuente
6 Idoia Ratón
8 Larraitz Bengoetxea
10 Ainara Pérez
12 Andrea Rebollo
13 Laura Domínguez
14 Marta Bueso
16 Miriam García
18 Carlota Infante

Entrenadora: Cristina Krug


JUNIOR LIGA VASCA

5 Garazi Friera
6 Esti Aguinaco
8 Uxue Menéndez
9 Ibone Urrutia
10 Alazne Valladares
11 Laura Domínguez
12 Carmen Torres
13 Angie Echavarria
14 Fatima Mocha
15 Ainhoa Ugarte
18 Miren Alicia Zubeldia

Entrenador: Iván Lage
Ayudante: Mikel Martínez


CADETE LIGA VASCA

6 María Martínez
7 Ane Ortiz de Zarate
8 Andrea Elorriaga
9 Lara Prieto
10 Mónica Hernández
11 Sara Roca
12 Leire Bilbao
13 Leire Benito del Valle
14 Leire Valladares
15 Sandra Mocha
16 Ángela Esteban
Ibone Urrutia (junior LV)

Entrenador: Iñigo Bañales
Ayudante: Miguel Fernández


CADETE 1ª

4 Irene Loza
6 Amaia Veiga
7 Leire Martínez
8 Oihane Beitia
9 Amaia Aurre
10 Ane Viar
11 Laura Coscolín
12 Janire Alonso
13 Eider Batiz
14 Oihane Intxaurtxieta
16 Joana Arri

Entrenador: Fernando Jimeno


INFANTIL 99

4 Janis García
5 Nerea Ugarte
6 Valentina Arribla
7 Usoa Bastero
8 Ana Isasi
9 Andrea García
10 Sara Torres
11 Zaloa Calvo
13 Gizane Ferrer
14 Laura Fernández
15 Begoña Egaña

Entrenadora: Ane Miren Gutiérrez
Entrenador: Joseba Herrera


PREINFANTIL 2000

 

6 Gabriela Hurtado
7 Anni García
8 Eukene Azpitarte
9 Leire Aguirre
10 Aintzane Plaza
11 Alazne Lopategui
12 Ane Iturregui
13 Ane Gallo
16 Ane Martínez
17 June Garrastatxu
18 Noemí Castro

Entrenador: Pablo Crespo
Ayudante: Zuriñe del Bosque


MINI 2001

4 Goiuri Cuadra
6 Julia Bilbao
7 Amets Iturregui
8 Ainhoa Arana
9 Luca Alayo
10 Alejandra Fernández
12 Leire Arri
13 Alba Ibargüen
14 Esther Layo
16 Uxue Calderón
17 Lucía Calleja
18 June Cortizar

Entrenadora: Aitziber Arza


MINI 2002

4 Oihane Paez (premini)
5 Gorane Ruiz
6 Izaro Luengo
7 Olaia Ruizpoveda
8 Leire Garrido
9 Ainhoa Zabala
10 Enara Beraza (premini)
12 Leire Uriarte
13 Odymar Pérez
14 Sara Francia
15 Marta Francia (premini)
17 Ariane Dominguez

Entrenadora: Idoia Ratón
Entrenadora: Marta Bueso


PREMINI 2003

Enara Beraza
Oihane Paez
Katherine Pérez
Olaia Aguado
Silvia Ciriza
Marta Francia
Naroa Sanz

Entrenadora: Irantzu Ibarra