GETXO SASKIBALOI TALDEA

Buscar

2011-2012ko taldeak. Gizonezko taldeak

Equipos 2011-2012. Equipos masculinos


Lotura zuzena argazkiekin --- Enlace directo a las fotografías


AUTONÓMICA

4 Markel Berrojalbiz (senior U23)
5 Garikoitz Camiruaga
6 Adrián Requena
7 Josu De la Vega
8 Iker Calvo
9 Xabier Vega (senior U23)
10 Iñigo Doval
11 Eder Illanes
12 Guillermo López
13 Igor Iribarren (senior U23)
14 Jon Alava
15 Juan Rebollo
16 Iñigo Cenigaonaindia

Entrenador: Carlos Sergio
Preparador Físico: Borja Lorenzo
Delegado: Jose María Albizuri

SENIOR ROMOKO EZKORAK

PRÓXIMAMENTE


SENIOR 2ª U23

5 Xabier Arri
6 Erik Garcia
7 Oskar Goikoetxea
8 Ruben Goitia
9 Markel Berrojalbiz
12 Daniel Gómez
13 Igor Iribarren
14 Borja Garrastatsu
16 Xabier Vega
17 Unai Álvarez
18 Andoni Sollano

Entrenador: Carlos Sergio
Entrenador: Xabier Arri


JUNIOR ESP

4 Xabier Aguirrebeitia 
5 Ander Malkorra 
6 Erlantz Pazos 
9 Aitor Líbano 
10 Aitor Martínez 
12 Xabi Torralba 
14 Ander Fernández 
15 Asier Blasco 
16 Jon Barrenetxea 
17 Miguel Aretxabaleta 
18 Jon Maguregi

Entrenador: Prisco Fernández
Ayudante: Garikoitz Zarraga

CADETE ESP

4 Iñigo Deba 
7 Kerman Saitua
8 Gorka Alapont 
9 Mikel Gutiérrez
11 Borja Garcia 
12 Ibon Gantxegi
13 Xabi Arriaga 
14 Ander Fernández 
15 Iñigo Beraza 
16 Eneko Burgos 
18 Sabin Zarrandikoetxea 
Ian Green

Entrenador: Imanol Gómez


CADETE 1ª

4 Miguel Perez
5 David Marcos
7 Iker Maguregi
8 Kaida Jiang
9 Jon Cascales
10 Raul Serrano
11 Mikel Garcia
13 Jon Ander Rey
14 Andoni Torres
15 Aitor Muñoyerro
16 Mikel Ruiz Gauna
17 Adrian Ruiz

Entrenador: Xabier Arri
Ayudante: Erlantz Ayo
Delegado: Jon Karla Rey


INFANTIL

4 Adrián Aguado
5 Andoni Ortiz
6 Ivan Mihajlovic
7 Iker Sedano
8 Javier G. de Langarika
9 Iker Elorriaga
10 Jon Díez
11 Xabier Azpitarte
12 Jon Garrastatxu
13 Imanol Cozar
14 Mikel Fernández
17 Sergio Montero
18 Iñigo Fernández
19 Miguel Landín

Entrenador: Prisco Fernández
Entrenador: Koldo Elorriaga


PREINFANTIL

4 Aitor Páez 
5 Unai Alapont 
6 Ignacio Lázaro 
7 Nacho Muñoyerro
8 Julen Astorga
9 Hugo A. Najera
10 Ander Contreras
11 Gabriel García
12 Kimetz González
13 Gorka Virto
14 Alex Peral
15 Ibón Martínez
16 Peio Elorduy
18 Daniel Pérez
20 Alonso De la Mata

Entrenador: Eneko Goitia
Entrenador: Alberto Páez


MINI 2000-01 (R)

4 Diego Benavente

5 Urtzi Pazos

6 Mikel García de Galdeano

7 Igor Burgos

8 Guzmán Franco

9 José Andrade

11 Inazio Landa

12 Alex Katsikaris

13 Adrián Nieves

14 Paul Merino

16 Sergio Ruiz

17 Mikel Lanza

18 Alain Duque

Entrenador: Juan Carlos Burgos (Jofre)
Delegado: Andi Araluze


PREMINI

4 Marco
5 Aimar
6 Telmo
7 Cristian
8 Alex
9 Juan
10 Pablo
11 Javi
12 Unai
13 Gaizka
14 Andoni
15 Erik
16 Mikel
17 Beñat
18 Pablo

Entrenador: Marcos
Entrenador: Iñaki
Entrenador: Carlos